HAKKIMIZDA

 

MAKALE Danışmanlık - HAKKIMIZDA

 

Vizyonumuz: Müşterileri memnuniyetini maksimumda tutmak, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve yaptığımız ödevleri unique ve en iyi kaliteyle yapmaktır.

 

Tecrübeli kadromuz makale yazımı danışmanlığı, makale hazırlama, ödev yapma ve alakalı servisler alanında müşterilerinin taleplerini kaliteli ve özgün çalışmalarla karşılamış olup hizmetlerine aynı vizyon ve kararlılıkla devam etmektedir.

 

Tez yazım servisimiz Üniversite, Yüksek Lisans, Master ve Doktora tezi için 200´den fazla konuda ve her biri alanında tecrübeli ve uzman Boğaziçili yazarlarımızdan oluşan kadromuz tarafından profesyonel standartlarda hizmet vermektedir.

 

Konular başlığında sıraladığımız konuları içeren her seviyede makale yazım, ödev hazırlama, sunum, makale, kitap özeti, araştırma raporu, essay, deneme ve literatür taraması gibi birbirinden farklı pek çok konuda danışmanlık ve yazım talepleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yazım hizmetimiz alıntılama konusunda çok titiz olup kaynakçada belirtilen içerik haricinde alıntılama yapılmamakta ve size %100 özgün bir çalışma sunulmaktadır.

 

Bugüne kadar ülkemizin farklı üniversitelerinden ve yurtdışından müşterilerimize çok sayıda lisans makale, yüksek lisans makale, master makale ve doktora makale ve tezler hazırlanması konusunda danışmanlık hizmeti verdik.

 

Verdiğimiz hizmetlerin kalitesi konusunda çok dikkatliyiz ve iyi bir tez hazırlanması için her zaman üst düzey gayret sarf ediyoruz. Hangi düzeyde olursa olsun tez, essay veya ödev yazımı eğitim hayatımızda çok önemli bir yer tutmaktadır. Makale Danışmanlık olarak eğitim hayatınızda %100 başarı sağlamanıza yardımcı olmayı hedefliyoruz. Bu hedefimize ulaşmak için kadromuzu her geçen gün güçlendiriyor ve yazım tekniğimizi geliştiriyoruz.

 

Çalışmalarımızda özgünlük çok önemli bir yer tutmaktadır. Çünkü makale, tez, essay ve ödev yazımı söz konusu olduğunda kaynak göstermeden alıntılama yani plagiarism en önemli sorunlardan biri olmaktadır. Bizim hazırladığımız yazılar tamamen orijinal, kişiye özel ve özgün çalışmalardır. Bunu sağlamak için kontrol mekanizmalarımız mevcuttur ve tezinizin özgün olacağından emin olabilirsiniz. Makale Danışmanlık olarak doğru kaynak göstermek, sadece kaynaklara göre yazıları oluşturmak, sağlam içerik, özgünlük, bol materyale dayalı çalışma gibi kriterlere dikkat ediyoruz. Yazılar hazırlanırken yazarlarımız hem kendi bilgi, tecrübe ve akademik birikimlerinden faydalanmakta hem de akademik makaleler, dergiler, çalışmalar, kitaplar ve web siteleri gibi materyalleri araştırmaktadır.

 

Öğrencileri en çok zorlayan çalışmalardan birisi de araştırma ödevidir. Bu ödevlerin hazırlanması için hocalar genelde gerekli kaynaklar hakkında bilgi vermezler. Ancak Makale Danışmanlık kadrosunda bulunan yüksek lisans ve doktora mezunu arkadaşlarımız kaynaklara erişim sorunu olmadan diledikleri üniversitenin kütüphanesine bağlanabilmekte ve kaynakları tarayabilmektedir. Tecrübe ve bilgi birikimleri ile onlar için doğru kaynağa ulaşmak hiç sorun değildir. O halde vaktinizi ve enerjinizi boş yere harcamayın, ve hemen bize başvurun. Size bu alandaki tecrübemizle yardımcı olalım...

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTELİYSEN HOCAMIZ OL
APA 6.0 formatı nasıl yapılır, nasıl yazılır veya nasıl uygulanır? Bu yazımızda kısaca APA formatında nasıl makale ve tez yazılır, APA formatı, APA formatının kullanımı, APA formatını kuralları, APA 6.0 ile yazı yazma, APA formatı ile tez yazımı konuları Devamı »
Algoritma, tamamen mantık demektir. Algoritma kelimesi ilk defa Özbekistanda kullanılmıştır. Günümüzde aklınıza gelen her türlü elektronik cihazın içindeki yazılımın özü algoritmadır. Devamı »
Dergi, gazete ve hatta öğretmeninizin verdiği bir ev ödevi için makale yazmak zorunda kalabilirsiniz. Hatta, şartlar makale yazarak para kazanmanızı da gerektirebilir. Ancak, Devamı »
Bir Türkçe cümleyi İngilizce´ye çevirmek için önce Türkçe cümleyi iyi tanımalı ve cümlenin özne, fiil vb. öğelerini hatasız bulabilmeliyiz. Devamı »